Wakacyjna podróż z grami planszowymi Na zdjęciu gra Carcassonne
Książki

Wakacyjna podróż z grami planszowymi

  •  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
    ul. Komorowicka 48
  • Wstęp wolny

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej proponuje Wakacyjną podróż z grami planszowymi

Wyrusz do legendarnego miasta El Dorado Aby do niego dotrzeć jak najszybciej, będziesz musiał podróżować przez dżunglę i zorganizować ekspedycję. Możesz też wybrać się do Francji, aby zwiedzić Zamki Burgundii czy urocze Carcassonne. Zbuduj własne miasta, twierdze i drogi, przejmij kontrolę nad łąką.

Marco Polo zabierze Cię w podróż naokoło świata, a jeśli to za daleko, możesz Wsiąść do pociągu, którym zwiedzisz Europę. Jeśli wolisz, udaj się w podróż po Polsce i poznaj piękną przyrodę z grami z serii Brainbox – zachęca Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej. - Z młodszymi graczami udajcie się na grzybobranie, a po powrocie urządźcie własne cztery kąty.

Wszystkie gry udostępniane w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Bielsku-Białej, do końca wakacji można je wypożyczyć na okres trzech tygodni. Gry planszowe dostępne są dla każdego, kto zapisze się do biblioteki.

Planszówki to nie tylko doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną, gry zapewniają doskonałą zabawę, integrują, rozwijają zdolność logicznego myślenia i uczą opracowywania taktyki. Kolekcja gier planszowych w ofercie biblioteki to gry familijne, strategiczne, przygodowe, logiczne, karciane, towarzyskie i słowne – niemal wszystkie o walorach edukacyjnych.

organizator
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
ul. Komorowicka 48, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338124577, 338126951
mail: biblioteka@pbw.bielsko.pl   strona internetowa: www.pbw.bielsko.pl

poniedziałek - piątek: godz. 9.00-19.00; sobota: godz. 9.00-14.00
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała