Trolle 2 w podróży
Film

Trolle 2 w podróży

  •  Evento Polska
  • Wstęp wolny

Są kolorowe, wciąż uśmiechnięte, rozkrzyczane i rozśpiewane, ale mają coś jeszcze – miłość dzieci na całym świecie. Trolle w wielkim stylu wracają na ekrany kin, by ponownie zatopić nas w muzycznej magii i świecie niekończącej się wyobraźni. A wraz z powrotem Trolli, zapraszamy na wakacyjną trasę Nad morzem, na Mazurach i w górach.

W programie:

·spotkania z Poppy i Mrukiem, wspólne zdjęcia

·gadżety filmowe dla każdego dziecka

Pierwsza część muzycznej komedii animowanej „Trolle” zadebiutowała w kinach w 2016 roku, z miejsca podbijając serca publiczności po obu stronach oceanu. Takiej radości, tylu kolorów, takich hitów nie spodziewał się nikt! Dzieci na całym świecie zakochały się w niezwykłym świecie Trolli, a dwoje głównych bohaterów – Poppy i Mruk – stało się supergwiazdami. Druga część komedii to jeszcze więcej muzyki, kolorów, nowych przygód i nowych postaci. „Trolle 2” zadebiutują w kinach 2 października.

Trolle zawitają do Bielska-Białej w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2020 o godzinie 15.00 i przez około dwie godziny będzie je można spotkać w centralnym miejscu miasta, przy rzeźbie Reksia. Poppy i Mruk już nie mogą się doczekać spotkania z dziećmi, będą chętnie pozować do zdjęć. Na dzieci, które przyjdą na spotkanie z bohaterami filmu czekają filmowe niespodzianki. A to wszystko w muzycznej oprawie ścieżki dźwiękowej z filmu.

Głównym organizatorem imprezy jest firma Evento Polska, która zadba o bezpieczeństwo akcji zgodnie z obowiązującymi zasadami dot. koronawirusa!
Wsparcia organizacyjnego udzielił Wydział Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

organizator
Evento Polska
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: http://eventopolska.pl/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała