Wieża na Szyndzielni, fot. Paweł Sowa Na zdjęciu Wieża na Szyndzielni
Rozmaitości

Majówka na Szyndzielni

  •  ZIAD Bielsko-Biała SA
    al. Armii Krajowej 220,
  • Wstęp wolny

1 maja na Szyndzielni rozgości się strefa kulinarna. O godz. 11.30 dla pierwszych 100 osób przygotowane zostaną - darmowa degustacja oscypków z żurawiną, pokaz kulinarny restauracji Dębowa, gotowanie na żywo tradycyjnego żuru, poczęstunek 100 porcji zupy; będą też stoiska gastronomiczne z grillem i napojami. Dla dzieci organizowane będą zabawy z animatorami, balonowe zwierzaki, bańki mydlane, warsztaty tworzenia okazjonalnych przypinek. W przypadku niepogody impreza zostanie przeniesiona na 3 maja.

2 maja obchodzimy Dzień Flagi, dlatego na wieży widokowej na Szyndzielni wywieszona zostanie największa w Beskidach polska flaga. O godz. 12.00 zaplanowano uroczyste odśpiewanie hymnu przez uczniów Szkoły Kadetów im. Tadeusza Kościuszki.

Przez całe dwa dni organizowane będą przejazdy wyjątkową gondolą VIP Kolei Linowej Szyndzielnia. W strefie rowerowej trwać będą dni testowe Prime Bicycles, polskiej marki rowerowej, w programie spotkania z ekspertami, darmowe jazdy testowe, na które obowiązują zapisy. Przygotowana zostanie także strefa chillout, a w niej na chętnych czekać będą leżaki i górskie kąpiele słoneczne oraz stoiska gastronomiczne z grillem i napojami.

organizator
ZIAD Bielsko-Biała SA
al. Armii Krajowej 220,
tel. 338138215 strona internetowa: www.ziad.bielsko.pl


Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała