Aleksander Oczko, pejzaż Na zdjęciu jedna z prac
Galerie

Horyzonty 2

  •  Galeria PPP
    Rynek 27
  • Wstęp wolny

Dni Bielska-Białej

Efekty pleneru malarskiego w Ustce członków Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Bielsko-Biała Horyzonty 2. Uczestniczyło w nim sześcioro artystów – Joanna Kałdan, Robert Kasprzyk, Aleksandra Magnuszewska Oczko, Aleksander Oczko, Ariana Sarapata i Henryka Wojciechowska, mieszkając w usteckim domu twórczym ZPAP.

W ubiegłym roku prezentowano Horyzonty, w tym roku są to Horyzonty 2. Po raz piewrszy plon drugiego pleneru malarskiego w Ustce pokazano w tamtejszym Domu Kultury.

 – To jest druga odsłona wystawy Horyzonty, efekty drugiego pleneru. Uczestniczyło w nim pięcioro artystów – Joanna Kałdan, Robert Kasprzyk, Aleksandra Magnuszewska Oczko, Aleksander Oczko, Ariana Sarapata i Henryka Wojciechowska (jedna osoba na własny koszt). Wystawę zaaranżowała Ewa Kozak z Wydziału Kultury i Promocji UM – mówił podczas usteckiego wernisażu prezes Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Bielsko-Biała Mirosław Mikuszewski. Na wernisażu była obecna jedna z pięciorga przebywających przed miesiącem w Ustce artystów –  rzeźbiarka Ariana Sarapata.

organizator
Galeria PPP
Rynek 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602323345
mail: zpapbielsko@gmail.com   strona internetowa: http://zpap.bielsko.pl/

galeria czynna pn. - pt. w godz. 12.00-16.00 i na telefon 602323345

Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała