Gdzie jest szpieg? Na zdjęciu plakat gry
Rozmaitości

Gdzie jest szpieg?

  •  Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
    pl. Ratuszowy 1
  • Wstęp wolny

Gra plenerowa Gdzie jest szpieg? rozegrana zostanie 1 czerwca w Bielsku-Białej. W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Tę ciekawą propozycję na spędzenie Dnia Dziecka przygotował Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Gra odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej.

W grze plenerowej Gdzie jest szpieg? będzie można wziąć udział 1 czerwca w godzinach od 16.00 do 19.00. Zabawa będzie polegać na spacerze szlakiem rzeźb bajkowych w Bielsku-Białej. Start zaplanowano w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Ratuszowym 4, gdzie w Dniu Dziecka od godziny 16.00 będzie można odebrać karty uczestnika niezbędne do wzięcia udziału w grze. Na karcie znajdować się będzie opis zmagań, mapka oraz pola do zbierania pieczątek. Będą także pola na pieczątki liter, które stworzą hasło stanowiące odpowiedź na przewodnie pytanie zabawy - gdzie jest szpieg?

Przy każdej z rzeźb - Bolku i Lolku, Reksiu, Pampalinim oraz Smoku Wawelskim i Kucharzu - na uczestników zabawy czekać będzie animator, który przybije pieczątkę z wizerunkiem rzeźby oraz z literą. Dopiero po zebraniu wszystkich pieczątek gracze poznają informację, gdzie schował się bohater zabawy, i będą mogli udać się do tego miejsca po dyplom i nagrodę.

Organizatorzy przewidzieli dyplomy i nagrody dla pierwszych 500 uczestników zabawy. Jeden uczestnik może pobrać jedną kartę, a co za tym idzie, po zebraniu wszystkich pieczątek, jeden dyplom i jedną nagrodę na zakończenie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

organizator
Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334971478
mail: sztuka@um.bielsko.pl  


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała