Laureaci poprzedniej edycji akcji BBohaterowie z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim na scenie, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB Na zdjęciu laureaci poprzedniej edycji akcji BBohaterowie z prezydentem Jarosławem Klimaszewskim na scenie
Rozmaitości

BBohaterowie 2022

  •  plac Ratuszowy
  • Wstęp wolny

Aby uhonorować, a także podziękować tym, którzy w szczególny sposób pomagają innym, specjalną akcję po raz kolejny zorganizował Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej..

Do Urzędu Miejskiego regularnie wpływają informacje o spontanicznych działaniach bielszczanek i bielszczan, którzy bezinteresownie, wiedzeni jedynie potrzebą serca, niosą pomoc potrzebującym. Postawy te stały się jeszcze bardziej widoczne w trudnym czasie pandemii, a także w chwili, gdy do naszego miasta zaczęli napływać obywatele ogarniętej wojną Ukrainy.

Te osoby są dla nas BBohaterami, których chcemy docenić, uhonorować, a przede wszystkim podziękować im, ponieważ to oni sprawiają, że nasze miasto jest tak wyjątkowe, a nasza wspólnota tak silna.

- Chcemy dalej honorować osoby, które z potrzeby serca, nie z powodów zawodowych, ale z własnych pobudek, pomagają innym. Wręczenie tytułów BBohaterów odbędzie się podczas wydarzenia otwierającego Dni Bielska-Białej na placu Ratuszowym 26 sierpnia o godzinie 19.00 - mówi naczelnik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej Przemysław Smyczek.

organizator
Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334971478
mail: kp@um.bielsko-biala.pl  


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała