59. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz Twój Dom 2022 Na zdjęciu widok targów
Rozmaitości

59. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz Twój Dom 2022

  •  hala namiotowa pod Dębowcem
    ul. Karbowa,
  •  Wstęp: wg cennika

Jak co roku tuż przed rozpoczęciem wiosny, Biuro Promocji i Wystaw Astra zaprasza specjalistów z branży budowalnej, firmy oraz ludzi zainteresowanych remontem lub budową własnego domu do hali pod Dębowcem na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz Twój Dom 2022.

59. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz Twój Dom 2022 odbędą się w dniach od 11 do 13 marca.

Dla osób, które budują, remontują bądź unowocześniają wnętrze domu czy mieszkania, targi są wyjątkową okazją do poznania i porównania dostępnych na rynku wielu ofert oraz cen, a także możliwość zasięgnięcia opinii i porad ekspertów.

Na targach jak zwykle będą prezentacje innowacji, debiutów rynkowych, sprawdzonych materiałów i technik budowlanych. Pojawią się propozycje rozwiązań i urządzeń dla oszczędności energii. Poszukujący inspiracji do wykonania niebanalnych aranżacji wnętrz będą mogli skorzystać z porad ekspertów i praktyków na specjalnie oznaczonych stoiskach.

Targom towarzyszyć będą cztery sfery:

1. Strefa pokazów i fachowych porad dotyczących wyposażenia wnętrz - prowadzona przez Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych;

2. Dom ciepły i przyjazny - seminarium dla budujących bądź zamierzających wybudować dom z udziałem ekspertów i praktyków;

3. Strefa Elektromobilności – osobowe i dostawcze samochody elektryczne i pojazdy użytkowe;

4. Klub Małego Budowlańca - tradycyjnie funkcjonujący na targach już od lat; pod okiem fachowych instruktorów dzieci mogą tam rozwijać umiejętności planowania działań twórczych i usprawniać swoje manualne zdolności poprzez warsztaty budowania małych domków, a rodzice dzięki temu będą mogli spokojnie zwiedzić stoiska targowe.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej imprezy: www.targibielskie.pl

organizator
Biuro Promocji i Wystaw Astra
, strona internetowa: www.targibielskie.pl


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała