Muzyka

22. Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

  •  Dom Kultury w Hałcnowie
    ul. s. M. Szewczyk 1,
  • Wstęp wolny

Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej diecezji Bielsko-Żywieckiej organizuje 22 kwietnia o godz. 10.00 w Domu Kultury w Hałcnowie uroczystą Galę 22. Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

Na szczeblu parafialnym w przeglądzie udział wzięło 1.599 dzieci i uczniów z całej diecezji bielsko-żywieckiej. W etapie diecezjalnym zostało przesłuchanych 953 uczestników z 56 placówek. 24 lutego 2023 roku komisja w składzie: rzewodnicząca Urszula Miarczyńska-Micorek,  członkowie Barbara Ficoń- Szewczyk i Leszek Pochopień - po wnikliwych przesłuchaniach w formie on-line nadesłanych laureatów etapu parafialnego -wyłoniła najlepszych wykonawców w poszczególnych grupach wiekowych i kategoriach.

Wyniki etapu diecezjalnego dostępne są na stronie internetowej Akcji Katolickiej Diecezji Bielsko-Żywieckiej – akcja.duszpasterstwa.bielsko.pl

- Dziękujemy dzieciom i młodzieży za świadome podejmowanie trudu przybliżania współczesnemu pokoleniu historii naszej Ojczyzny. Gratulujemy wszystkim laureatom etapu diecezjalnego oraz ich opiekunom i życzymy dalszych sukcesów oraz zapraszamy do udziału w gali - pisza organizatorzy.

organizator
Akcja Katolicka Diecezji Bielsko-Żywieckiej
ul. Żeromskiego 5-7, 43-300 Bielsko-Biała


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała