Żyć swoim życiem - spotkanie z Natalią de Barbaro Na zdjęciu plakat spotkania
Rozmaitości

Żyć swoim życiem - spotkanie z Natalią de Barbaro

  •  Pauza
    u. Piastowska 52
  •  Wstęp: 340 zł, zapisy

15 marca w godz. 18.00-20.00 w Pauzie w Bielsku Białej przy ul. Piastowskiej 52 odbędzie się spotkanie z Natalią de Barbaro, znaną psycholożką, poetką i autorką bestsellerowych książek, m.in. Czułej przewodniczki. Kobieca droga do siebie oraz Przędzy. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności.

Co to znaczy Żyć swoim życiem? Czyim życiem żyjemy, kiedy nie żyjemy swoim? Jak to się dzieje, że siebie samą porzucamy? I, przede wszystkim, jak odzyskać utracone kawałki siebie? Uczestniczki w rozmowie z Natalią de Barbaro poszukają własnych odpowiedzi na te i inne pytania.

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które chcą się dowiedzieć: Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?

Psycholożka w rozmowie dla Zwierciadła mówi, że kobiety, które spotyka, mają często poczucie, że żyją nie swoim życiem. Niby robią to, co chcą, niby czują się spełnione, ale coś im w środku mówi, że to nie do końca jest ich droga.

Dlaczego grasz rolę, które wcale Ci nie odpowiada? Dlaczego nie uznajesz swoich potrzeb za ważne? Dlaczego tak surowo się oceniasz? Czy jesteś zadowolona z barw i faktur, z których utkana jest Twoja codzienność?

Jeśli chcesz zrobić krok na drodze do wolności bycia sobą, zapisz się na spotkanie z Natalią de Barbaro.

Rejestracja odbywa się na stronie: www.pauzaprojekt.pl/chce-zyc-swoim-zyciem-spotkanie-z-natalia-de-barbaro

Cena: 340 zł, liczba miejsc ograniczona.  

organizator
Pauza
u. Piastowska 52, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://pauzaprojekt.pl/

https://www.facebook.com/pauzaprojekt

Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała