Yesegera  Na zdjęciu Yesegera
Muzyka

Yesegera

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 20 zł

Yesegera - zespół z pogranicza rocka alternatywnego i elementów post-rocka. Założony w 2017 roku przez trzech braci, po kilku zmianach personalnych ustabilizował się w 2021 roku przez dołączenie do składu urokliwej wokalistki Gosi i sympatycznego basisty Łukasza. Ich muzyka charakteryzuje się melodyjnym graniem z mocniejszym brzmieniem, gdzie tekst ma znaczenie. W składzie dwie gitary elektryczne, bas, perkusja i wokal. Grają autorską muzykę z polskimi tekstami.
https://www.facebook.com/Yesegera

Zespół AyAhuasca zadebiutował na scenie w roku 2021 podczas corocznych obchodów zamku w Chęcinach. Dobre przyjęcie zespołu przez lokalną publikę było bodźcem do nagrania utworu Szare Ulice-szare dnie. Debiutancki album - ktorego premiera miała miejsce w styczniu tego roku - AMOR FATI opowiada o współczesnej naturze człowieka. O nadmiernym hedonizmie i apetycie na popularność. Brzmienie AyAhuascy nawiązuje do polskiego rocka lat 80. jednak rozbieżność gatunkowa jest dość spora, dlatego trudno ich zaszufladkować.
https://www.facebook.com/AyAhuascaPL

Szlaban to zespół muzyczny wywodzący się z Bielska-Białej, grający muzykę z pogranicza rocka, bluesa, rocka amerykańskiego - jest to muzyka nie do końca określona.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100075964977172

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała