fot. Paweł Sowa Na zdjęciu tulipany
Rozmaitości

Wiosenna fotka z Bielska-Białej

  •  Dom Kultury im. Jacka Lecha
    ul. Żywiecka 302
  • Wstęp wolny

Propozycję dla fotografów amatorów ma Dom Kultury im. Jacka Lecha. Placówka zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego Wiosenna fotka z Bielska-Białej.

Celem jest zaprezentowanie miasta w wiosennej odsłonie. DK zachęca zatem do wiosennych spacerów z aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym w ręce. Konkurs jest pretekstem do poszukiwania pierwszych symptomów budzącej się do życia przyrody w mieście. Mogą wziąć w nim udział fotografowie amatorzy bez ograniczeń wiekowych.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie. Zgłoszone prace muszą przedstawiać element architektury miasta. W części opisowej na karcie zgłoszenie konieczne jest podanie szczegółowej lokalizacji miejsca, w którym zdjęcie zostało wykonane.

Zgłoszenia - fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać do 19 kwietnia br. na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 kwietnia o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Domu Kultury im. Jacka Lecha przy ul. Żywieckiej 302. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.

organizator
Dom Kultury im. Jacka Lecha
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457, 509850057
mail: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/

dawniej Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich - Mikra

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała