Klub Gier Planszowych W to mi graj
Klub Gier Planszowych W to mi graj zaprasza miłośników spotkań przy planszy na Grany piątek 8 i 22 maja w godzinach od 14.00 do 16.00 do sali 113 na parterze.
- Tłumaczymy zasady, poznajemy różne rodzaje nowoczesnych gier planszowych i miło spędzamy czas - zapewniają organizatorzy.