Symbolical, Aterra, Asperatus Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Symbolical, Aterra, Asperatus

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 60, 50 zł

Koncert w ramach wspólnej trasy Crush The Titans 2023.

Niezwykłe muzyczne doświadczenie - zespoół Symbolical zabierze Cię w mroczny i mistyczny świat muzyki death metalowej. Koncert będzie nie tylko okazją do zapoznania się z ich nowatorskim repertuarem, ale także do zanurzenia się w niesamowitej atmosferze, która łączy potężne riffy z hipnotyzującymi dźwiękami, tworząc wrażenie mistycznego rytuału muzycznego. Przygotuj się na muzyczną podróż, która wzbudzi emocje i odkryje przed Tobą nowe obszary metalowej sztuki.
https://www.facebook.com/Symbolicalofficial

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki a działający w Warszawie. Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, HARLOTT oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u - M.O.D. Grupa nagrała swoją trzecią płytę i materiałem z niej chętnie Was poczęstuje!
https://www.facebook.com/aterrapl

Asperatus powstał w 2011 roku w Krakowie. Zespół czerpie inspirację ze sceny death metalowej lat 90-tych: Suffocation, Vader, Cannibal Corpse, Azarath.... W 2015 roku zespół wydał debiutancką EP-kę Warped Reality, po kilku latach nieobecności Asperatus powrócił z nowym materiałem i załogą, w 2020 roku z prawie całkowicie nowym składem, wydał EP zatytułowaną Sanctified State of Decay i od tego czasu aktywnie uczestniczy w lokalnej scenie.
https://www.facebook.com/AsperatusPoland/

https://www.facebook.com/events/686201296292350/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała