Niezwykłe spotkanie z artystą
KLIW to urodzony w Zakopanem charyzmatyczny twórca muzyki alternatywnej - kompozytor, wokalista, akordeonista i gitarzysta, który od 2022 roku tworzy i koncertuje.
Towarzyszą mu wytrawni muzycy, choć zdarza się mu zagrać samemu.
Ma na swoim koncie 2 płyty, wiele koncertów, w kultowych miejscach kultury i sztuki oraz 4 tomiki wierszy.
Gdy tworzy - zanurza się w głębię muzycznych przestrzeni, wynosząc na powierzchnię elektryzujące dźwięki. Bawi się głosem, klawiszami i strunami. Jego inspiracją są ruchy dłoni i gesty tajemniczej Muzy, będącej jego lustrem. Odważny, pełen barw i niespodzianek.
KLIW lubi podróże, spacery, dobrych ludzi, wyszczekane psy i dumne … koty.
W drugiej części spotkania odbędzie się jak zazwyczaj Otwarty Mikrofon, który tym razem powędruje po sali przekazywany z rąk do rąk.
Prowadzące: Agnieszka Lubos i Alicja Chlebicka