Podziel się książką! Na zdjęciu plakat akcji podziel się książką
Książki

Podziel się książką!

  •  Podziel się książką!
  • Wstęp wolny

Wspaniała inicjatywa maturzystek z Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej. Lena Galocz, Marta Orawiec i Justyna Pyszka wymyśliły i realizują projekt społeczny Podziel się książką! Celem inicjatywy jest zbiórka używanych książek oraz przekazanie ich do domów dziecka oraz domów spokojnej starości.

Projekt może wesprzeć każdy z nas. Oficjalny punkt zbiórki książek znajduje się przy sklepie Społem w Domu Handlowym Klimczok przy ul. Cyniarskiej 11.  
Domom dziecka czy domom spokojnej starości, po pokryciu kosztów potrzeb podstawowych - zakupie jedzenia czy opłaceniu rachunków - często brakuje funduszy na dobra dodatkowe, takie jak książki. A czytanie daje wiele korzyści: rozwija wyobraźnię i kreatywność, pozwala się zrelaksować i zwiększa możliwości intelektualne.

Podziel się książką! to projekt społeczny realizowany przez trzy maturzystki Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii. Projekt ma na celu zbiórkę używanych książek oraz przekazanie ich do domów dziecka i domów spokojnej starości.

Więcej informacji na temat zbiórki znajduje się na fanpage'u inicjatywy pod adresem https://www.facebook.com/Podziel-si%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-110050844207704

organizator
Podziel się książką!
, strona internetowa: https://www.facebook.com/Podziel-si%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-110050844207704


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała