Navvrocki: Z Życiem Na zdjęciu zespół Navvrocki
Muzyka

Navvrocki: Z Życiem

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 30 zł

Zespół Navvrocki wydał płytę Z Życiem, której premierę zaplanowano 12 kwietnia.

Navvrocki - tak o sobie piszą: Elektryzująca rockowa maszyna koncertowa. Najbardziej odjechany skład, który zrodził się w samo południe. A konkretniej na samym południu. Południu Polski. Gwarancja epickiej imprezy oraz długotrwałego pisku w uszach w dniu następnym. Navvrocki dopiero ugruntowuje się na dobre w ramionach polskiej sceny muzycznej i robi to z niemałym rozmachem! Już drugi z ich singli, Martwy zagościł na legendarnej liście Turbo Top Antyradia. Trafił na niejedną okładkę najpopularniejszych playlist w serwisach streamingowych i rozgrzał wiele spowitych chłodem serc. Członkowie zespołu twierdzą jednak, że traktują to wszystko jako krótki, poranny jogging przed prawdziwym maratonem rockandrollowej uczty, jaką mają w planach nam zaserwować. 

skład zespołu: 

Marcin Nawrocki – wokal, gitara 

Piotr Stopka – gitara prowadząca 

Dominik Wawak – bas 

Kacper Wieja - perkusja

Płyta Z Życiem to debiutancki album zespołu Navvrocki. Mocne, rockowe brzmienie połączone z syntezatorami, opatrzone w dosadne, życiowe teksty. Eklektyczne rozwiązania wokalne sprawiają, że każdy może znaleźć w twórczości coś dla siebie. Część tekstów bowiem jest śpiewana, inne wersy rapowane, a jeszcze kolejne emocjonalnie wykrzyczane.

Teksty na płycie "Z Życiem" to podróż przez moje życie. Przez wszystkie upadki, których niestety nie zabrakło. Przez kłopoty, strach i problemy. To ucieczka przed stale towarzyszącym mi cieniem, zdiagnozowanym ostatecznie jako konsekwencje. Ten album towarzyszy mi przez całe życie. Oddaję w nim cześć siebie - Marcin Nawrocki

Link do wydarzenia na fb z premierowego koncertu: https://www.facebook.com/events/3506091469602854

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała