Moja rodzina Na zdjęciu plakat zapowiadający konkurs Mora rodzina
Rozmaitości

Moja rodzina

  •  Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
    ul. Żywiecka 302
  • Wstęp wolny

Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich  zaprasza do udziału w II edycji konkursu Moja rodzina. Konkurs polega na familijnym przygotowaniu anioła stróża swojej rodziny w formie przestrzennej. 

- W związku z tym, że propagujemy rodzinne wartości, kładziemy nacisk na zacieśnianie familijnych więzi z najbliższymi m.in. poprzez stwarzanie okazji do wspólnego i twórczego spędzania czasu wolnego. W tym roku chcemy was zachęcić do przygotowania Anioła Stróża swojej rodziny. Zastanówcie się jakby miał wyglądać, jakie powinien mieć atrybuty i dlaczego właśnie takie.... Ważne, aby anioł przybrał formę przestrzenną i wykonany był wspólnie przez całą rodzinę (rodzice/opiekunowie, dzieci, dziadkowie, wujkowie, ciocie, kuzyni itd. - konfiguracja dowolna) - informuje Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich.

Konkurs odbywa się on-line, więc gotowe, stworzone w gronie rodzinnym dzieło należy sfotografować (minimum z trzech stron) lub sfilmować i do 5 maja wysłać na adres: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 maja br. z okazji Światowego Dnia Rodziny.

Regulamin i karta zgłoszenia: https://www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak/wydarzenie/ii-edycja-konkursu-moja-rodzina

organizator
Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich
ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338163457, 509850057
mail: mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturymikuszowice/


Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała