Siesta w drodze z Marcinem Kydryńskim prezentuje kolejny koncert. 17 października o godz. 19.00 wystąpi Lura.
Jak mówi M. Kydryński - Gwiazda i kwintesencja muzyki Luzofonii, połączenie Portugalii z Wyspami Zielonego Przylądka, wpływami Afryki. Czułość, sentyment, wdzięk, apetyt na życie szczęśliwe. Lura ma nowy materiał, ba, dzięki niemu do grona jej muzycznych współpracowników, takich jak: Cesaria Evora, Tito Paris, Bonga, Paulo Flores dołączyła Angelique Kidjo. Czyli w jednej osobie, w Lurze, będziemy mieli niemały siestowy kalejdoskop. A przecież grała też w filmie Fados Saury i śpiewała argentyńskie tanga z Gotan Project... Bogactwo brzmień, moc muzycznych doświadczeń, ten urok i niepowtarzalny, niepodrabialny głos, którym od lat artystka zaraża publiczność na całym świecie. Ta energia na scenie porywająca tłumy, a do tego ten temperament i ten talent! To wszystko w jednej osobie.