Grupa wsparcia dla kobiet z Ukrainy Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Grupa wsparcia dla kobiet z Ukrainy

  •  Fundacja Teraz Ulica
    pl. Wolności 4
  • Wstęp wolny

Co środy w godz. 16.00-18.00

Ktoś mówi, że nie ma takiej rzeczy jak przyjaźń żeńska, ale my (Dzvinka i Lola) wierzymy w siłę jedności i wsparcia wśród kobiet. Dlatego zapraszamy na pierwsze spotkanie i zapoznanie się z Grupą Wsparcia dla Kobiet z Ukrainy. Spotkanie będzie prowadzone w języku ukraińskim. Czekają na Ciebie przyjemna atmosfera, rozmowy, które inspirują, a także pyszna herbata i domowe wypieki. Planujemy, że spotkania będą odbywać się co tydzień i będą miały różne tematyczne podejście: twórcze, informacyjne, psychologiczne lub kulinarne - wszystko zależy od potrzeb i zainteresowań uczestniczek. Grupa Wsparcia to zawsze żywy proces i współtworzenie przez jego uczestniczki.
Хтось каже, що жіночої дружби не існує, а ми (Дзвінка і Лола) переконані, що жіноча сила в єдності та підтримці. Тому запрошуємо на першу зустріч-знайомство Ресурсної групи для жінок. На Вас чекатимуть приємна атмосфера, спілкування, що наповнює, а також смачний чай та домашня випічка. Плануємо, що зустрічі будуть щотижня та із різним тематичним наповненням: творчі, інформаційні, психологічні чи кулінарні - все залежить від потреб та інтересів учасниць. Ресурсна група - це завжди живий процес і співтворчість її учасників.

organizator
Fundacja Teraz Ulica
pl. Wolności 4, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 789 989 981
mail: biuro@terazulica.com   strona internetowa: https://www.terazulica.com/?fbclid=IwAR1WoYqVMvosKWKz_aA7ezF712y6ZspbOHBDxwzr-u8uYs2G_oWt-zOmgEQ

facebook: https://www.facebook.com/TerazUlica
https://przestrzenwolnosci.com

Wydarzenia    

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała