Kobieta i życie Na zdjęciu plakat koncertu Kobieta i życie
Muzyka

Kobieta i życie

  •  Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
    ul. Słowackiego 17
  •  Wstęp: zaproszenia

Dni Kobiet Niebanalnych: Koncert z okazji Dnia Kobiet

Z okazji obchodów tegorocznych Dni Kobiet Niebanalnych Kubiszówka zaprasza na koncert najpiękniejszych piosenek o życiu, kobiecie i miłości! To wyjątkowe i wyczekiwane wydarzenie odbędzie już 7 marca br. o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Wstęp wolny.

- Tych Państwa, którzy nie będą mogli spotkać się z nami osobiście, zapraszamy na nasz profil facebookowy www.facebook.com/kubiszowka, gdzie również 7 marca o godzinie 17.00 odbędzie się premiera wirtualna tego koncertu.Koncert ten, podobnie jak każda kobieta, będzie chwilami wesoły, nawet roześmiany, potem wzruszający i romantyczny, przez cały czas intrygujący, i przede wszystkim bardzo kobiecy! Zarówno na żywo, jak i na Facebooku najpiękniej zaśpiewają dla Państwa: Joanna Jatkowska, Anna Majeranowska-Widomska, Agnieszka Bąk, Damian Wadas, Krzysztof Sobolewski oraz młodzi wokaliści Kubiszówki. Warto być z nami tego wieczoru - zaprasza Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz.

Koncert w Kubiszówce odbędzie się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności i przestrzegając przepisów covidowych. W związku z tym liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Rezerwacja wejściówek pod numerem telefonu 33 812 58 86.

organizator
Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125886
mail: kubiszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: www.mdk.beskidy.pl

https://www.facebook.com/kubiszowka
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała