Wakacyjne koncerty organowo-kameralne w bielskiej katedrze
Koncerty odbywają się w 1 i 3 sobotę miesiąca lipca i sierpnia o godz. 17.00. Prezentowane 51-głosowe organy katedralne zabrzmią solo oraz kameralnie z barytonem, chórem czy skrzypcami. Koncerty dofinansowane są przez Miasto Bielsko Biała, a wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorem jest parafia katedralna oraz Stowarzyszenie Harmonia Aetheria. Szczegóły na plakacie.
4 lipca, godz. 17.00
Arkadiusz Popławski - organy
18 lipca godz.17.00
Paweł Seligman - organy
Wyższobramski Chór Kameralny
pod dyr. Piotra Sikory
1 sierpnia, godz. 17.00
Bartosz Wódczak - organy
Dominik Zimny - baryton
15 sierpnia godz. 17.00
Daniel Strządała - organy
Ewa Zaborny-Strządała - skrzypce