Katedralny Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej Na zdjęciu plakat festiwalowy
Muzyka

Katedralny Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

  •  katedra św. Mikołaja
    pl. św. Mikołaja 1
  • Wstęp wolny

Wakacyjne koncerty organowo-kameralne w bielskiej katedrze

Koncerty odbywają się w 1 i 3 sobotę miesiąca lipca i sierpnia o godz. 17.00. Prezentowane 51-głosowe organy katedralne zabrzmią solo oraz kameralnie z barytonem, chórem czy skrzypcami. Koncerty dofinansowane są przez Miasto Bielsko Biała, a wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorem jest parafia katedralna oraz Stowarzyszenie Harmonia Aetheria. Szczegóły na plakacie.

 

4 lipca, godz. 17.00

Arkadiusz Popławski - organy

 

18 lipca godz.17.00

Paweł Seligman - organy

Wyższobramski Chór Kameralny

pod dyr. Piotra Sikory

 

1 sierpnia, godz. 17.00

Bartosz Wódczak - organy

Dominik Zimny - baryton

 

15 sierpnia godz. 17.00

Daniel Strządała - organy

Ewa Zaborny-Strządała - skrzypce

organizator
katedra św. Mikołaja
pl. św. Mikołaja 1, 43-300 Bielsko-Biała


Wydarzenia    

sobota

4

lipca

17:00


koncert

Bilety

sobota

18

lipca

17:00


koncert

Bilety

sobota

1

sierpnia

17:00


koncert

Bilety

sobota

15

sierpnia

17:00


koncert

Bilety

Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała