Miss Beskidów Nastolatek 2022 Zuzanna Balonek, Mister Beskidów 2022 Andrzej Budniok i Miss Beskidów 2022 Justyna Jachnik, zdj. Studio A57. na zdjęciu misski i mister
Rozmaitości

Gala Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27,
  •  Bilety: 70, 50 zł

Jubileuszowa gala z okazji 35-lecia konkursów: Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek i Mister Beskidów odbędzie się 27 maja o godz.17.00 w BCK. Będzie to spotkanie z utytułowanymi finalistami i finalistkami sprzed lat. Wiele z nich zdobywało najwyższe tytuły w konkursach w kraju i za granicą: Miss Polonia, Miss Polski, MRS World, Queen of Poland, Princess of the World, Foto Models Poland, Miss Krajów Nadbałtyckich, Teenager of the World i in. Finaliści konkursów z Bielska-Białej wywalczyli tytuły Mistera Polski i reprezentowali Polskę na światowych konkursach.
W programie gali najciekawsze fragmenty filmowe i zdjęcia z minionych lat 1989-2022, występy artystyczne, Pokaz ludzi wielkiego serca – przedstawiciele świata polityki, biznesu, medycyny, kultury i sztuki wystąpią po raz 16. Dochód z tego pokazu zostanie przekazany w całości na bielskie hospicjum w ramach hasła przewodniego naszych konkursów Piękno w imię dobra.
 

organizator
Grabowska Models
, strona internetowa: https://grabowskamodels.pl/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała