Wieczór pełen pasji, temperamentu i niezwykłej atmosfery południowej Hiszpanii.
Tancerki szkoły Fuego Flamenco działającej w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprezentują widowiskowe choreografie inspirowane tradycyjnym flamenco i kulturą Andaluzji. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników tańca, muzyki i pięknych emocji.
Po pokazie hiszpańsko-latynoska fiesta taneczna.
Będzie muzyka, taniec i energia, której nie da się zapomnieć.
Przyjdźcie poczuć klimat gorącej Hiszpanii — bez wyjeżdżania z Bielska-Białej!