Maluję okazjonalnie - impulsem twórczym najczęściej są dla mnie emocje. Wrażliwość interpretacyjną z biegiem lat kształtuję przez okoliczności czasu i przestrzeni. Studia na wydziale Geografii Uniwersytetu Śląskiego ugruntowały we mnie szerokie spojrzenie na bogactwo relacji otaczającego świata, pozwalając dostrzec jego piękno w mikro i makro skali. Moje poglądy na sztukę i sposób jej wyrażania nie są ściśle zdefiniowane, choć ulubionym medium pozostaje farba olejna. Tworząc dla przyjemności ubieram sztukę w płaszczyk użyteczności, realizując różnorodne projekty graficzne. Od 2010 roku organizuję wystawy indywidualne i biorę udział w zbiorowych projektach. Byłam związana z takimi grupami twórczymi jak: Weranda Sztuki, Malarcie, Kalejdoskop Sztuki. Od 2022 roku aktywnie uczestniczę w nieformalnej, artystycznej grupie EFFKI.