7. konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej Niektórzy lubią poezję Na zdjęciu plakat 7. konkursu recytatorskiego poezji Wisławy Szymborskiej Niektórzy lubią poezję
Książki

7. konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej Niektórzy lubią poezję

  •  Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
    ul. Słowackiego 17
  •  Wstęp: on-line

Tegoroczna edycja jest edycją internetową. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 12 lutego 2021 r. Wydarzenie objęte jest patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej. 12 lutego 2021 r.

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz juz po raz 7. organizuje konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej Niektórzy lubią poezję. Tegoroczna edycja jest edycją internetową. DK zaprasza do udziału w konkursie młodzież szkół średnich z terenu województwa śląskiego i małopolskiego!

Zadaniem uczestników jest wyrecytować lub zaśpiewać jeden dowolny utwór z tekstem naszej słynnej noblistki.

Tegoroczna edycja jest edycją internetową, co znaczy, że nagrane wykonania należy przesłać do nas drogą internetową na adres podany w regulaminie konkursu. Na zgłoszenia DK czeka do 12 lutego 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 lutego 2021r. za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku oraz  na stronie internetowej Kubiszówki.

Wydarzenie objęte jest patronatem Fundacji Wisławy Szymborskiej.

Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem: http://www.mdk.bielsko.pl/dkkubiszowka/wydarzenie/vii-konkurs-poezji-wislawy-szymborskiej-niektorzy-lubia-poezje

organizator
Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125886
mail: kubiszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: www.mdk.beskidy.pl

https://www.facebook.com/kubiszowka

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała