22. Festiwal Kultury Przedszkolnej  Na zdjeciu plakat imprezy
Rozmaitości

22. Festiwal Kultury Przedszkolnej

  •  Dom Kultury w Hałcnowie
    ul. s. M. Szewczyk 1
  • Wstęp wolny

Festiwal Kultury Przedszkolnej już po raz dwudziesty drugi odbędzie się w Domu Kultury w Hałcnowie. W kategoriach piosenka, taniec, wiersz i praca plastyczna zaprezentuje się ponad 160 dziecięcych artystów z ośmiu przedszkoli.

Uczestników oceniać będą jurorki: reżyserka, pedagożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna Judyta Dobek; pedagożka, nauczycielka, muzyczka, konsultantka do spraw wychowania przedszkolnego w Bielsko-Bialskim Ośrodku Doskonalenia Nauczyciela Ewa Michałowska oraz Ciocia Tunia - wokalistka, twórczyni dla dzieci Marta Świątek-Stanienda.

Festiwal rozpocznie się 15 maja o godzinie 9.00; wystąpią: Przedszkole nr 24, Akademia Przedszkolaka Smyk, Anglojęzyczne Przedszkole Frist Step, Przedszkole nr 55, Przedszkole nr 31, Przedszkole Figlarz, Dziecięca Grupa Twórcza Domu Kultury w Hałcnowie i Przedszkole nr 43.

W godzinach 11.00-11.30 zaplanowano taneczne animacje dla przedszkolaków, które poprowadzi choreografka i instruktorka tańca Domu Kultury w Hałcnowie Aleksandra Rutowicz.

O godzinie 11.30 przewidziane jest wręczenie nagród i zakończenie festiwalu.

organizator
Dom Kultury w Hałcnowie
ul. s. M. Szewczyk 1, Bielsko-Biała
tel. 338162328 strona internetowa: https://www.facebook.com/pg/DomKulturyHalcnow/posts/


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała