Zrób zdjęcie nudy – wygraj plecak z własnym projektem
Rozmaitości

Zrób zdjęcie nudy – wygraj plecak z własnym projektem

  •  Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
    ul. Słowackiego 17
  •  Wstęp: konkurs internetowy

Konkurs błyskawiczny

- Co to jest nuda? Ktoś wie? Nuda ma przerąbane. Nikt jej nie lubi, bo doskwiera, frustruje i męczy! A może warto spojrzeć na nią  z innej strony? Nuda inspiruje! Mobilizuje! Nuda rozwija wrażliwość i wyobraźnię. Wreszcie nuda zmienia świat! Jako, że nuda ogarnia nas częściej teraz, kiedy nie mamy możliwości, by przegnać ją, wychodząc z domu, postanowiliśmy, że spróbujemy ją polubić ! A przynajmniej lepiej poznać. To przecież od niej zaczynają się najlepsze i najbardziej kreatywne pomysły!Tylko czy ktoś wie, jak ona naprawdę wygląda? I tu zaczyna się konkurs oraz zadanie dla was! Pokażcie nudę! Zaczajcie się na nią i zdemaskujcie! Aparaty i komórki w dłoń! Włączcie wrażliwość, czujność… i uchwyćcie coś, czego nie widać.Zadanie niemożliwe? Nie dla kubiszówkowiczów!!! – zaprasza Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz.

Konkurs trwa kończy się 9 kwietnia w południe.
Zasady konkursu są banalnie proste!
- Zrób zdjęcie, które według Ciebie przedstawia nudę!
- Zamieść zdjęcie w komentarzu!

O wygranej zadecyduje jury, na którego czele stanie Sebastian Stokłosa –   instruktor koła fotograficznego Kubiszówki. Spośród wszystkich zdjęć jury wybierze jedno, które uzna za najciekawsze, najbardziej zaskakujące, najbardziej kreatywne. Zwycięzcę DK ogłosi już w czwartek o 15.00 na Facebooku https://www.facebook.com/kubiszowka/

- Co do plecaka, to zaprojektujemy go wspólnie ze zwycięzcą konkursu według jego pomysłu! Plecak zostanie wykonany metodą sublimacji przez zaprzyjaźnioną z nami firmę Machiko Sportswear. Metoda ta polega na tym, że dokładnie, w fotorealistyczny z sposób odwzorowuje na materiale nasz projekt, więc może to być również zdjęcie! Kto by nie chciał mieć takiego gadżetu? – informuje Kubiszówka.

Sposób przetwarzania danych osobowych znajduje się w klauzuli informacyjnej na stronie http://www.mdk.bielsko.pl/rodo

organizator
Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
ul. Słowackiego 17, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125886
mail: kubiszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: www.mdk.beskidy.pl

https://www.facebook.com/kubiszowka
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała