Zostań w domu - pochwal się ogrodem
Rozmaitości

Zostań w domu - pochwal się ogrodem

  •  Dom Kultury w Starym Bielsku
    ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko)
  • Wstęp wolny

... złap wiosnę obiektywem swojego aparatu, zrób jej niespodziewaną fotkę, uwiecznij jej piękno i... wygraj atrakcyjne nagrody - do wspólnej zabawy zaprasza Dom Kultury w Starym Bielsku. - Wiosna rozkwita na całego, czas się budzić do życia i wszelkiej aktywności (oczywiście możliwej w tych czasach i prawnie dozwolonej)... Ogłaszamy wobec powyższego konkurs fotograficzny pod znamienitym tytułem Zostań w domu - pochwal się ogrodem.

Regulamin (wersja uproszczona :)
1. Zrób zachwycające zdjęcie (max 3) swojego ogrodu, tarasu, balkonu, parapetu... ukazujące WIOSNĘ w swojej pełnej krasie...
2. Pochwal się nim - wyślij na maila: starebielsko@mdk.bielsko.pl z dopiskiem Wiosna  do 30 kwietnia 3. Dołącz klauzulę (WAŻNE!!!! bo to daje możliwość publikowania Państwa zdjęć)
Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie konkursu Zostań w domu - pochwal się ogrodem.
Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej dostępny jest na stronie:
http://www.mdk.bielsko.pl/rodo
4. Wygraj NAGRODY - 10 profesjonalnych sekatorów firmy Fiskars
5. O przyznaniu nagród (po konsultacjach społecznych) zadecyduje gremium sędziowskie w osobie działkowca-ogrodnika-fotografa amatora.
 

organizator
Dom Kultury w Starym Bielsku
ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko), Bielsko-Biała
tel. 602529103 strona internetowa: https://www.facebook.com/domkulturystarebielsko/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała