Zostań dziennikarzem magazynu redakcjaBB
Książki

Zostań dziennikarzem magazynu redakcjaBB

  •  redakcjaBB
    ul. Krasińskiego 5a
  • Wstęp wolny

Rozpoczęła się rekrutacja do #12 magazynu redakcjaBB. Projekt skupia kreatywnych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Wspólnie, przy wsparciu mentorów, tworzą teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikują w wydawanym przez siebie magazynie redakcjaBB (dostępnym również on-line) i na stronie redakcjabb.pl.

RedakcjaBB działa już 5 lat, w sumie ukazało się 11 magazynów. Projekt skupia prawie 500 młodych osób i doświadczone grono mentorskie złożone z lokalnych autorytetów z zakresu dziennikarstwa, fotografii, grafiki oraz sztuk audiowizualnych. W redakcji odbywają się dziesiątki godzin warsztatów i spotkań ze specjalistami, artystami oraz postaciami ważnymi w naszym regionie, a nawet kraju. Redakcja udostępnia komputery z profesjonalnym oprogramowaniem, sprzęt fotograficzny, tablety graficzne oraz przestrzeń, gdzie można nie tylko rozwijać swoje pasje, ale też wypić herbatę w oczekiwaniu na autobus czy pograć w planszówki.

Do współpracy zaproszeni są wszyscy, którzy chcą się sprawdzić, poszerzyć horyzonty i poznać super ludzi, którzy piszą, projektują, programują, robią zdjęcia lub filmy, mają pomysły i energię do działania albo chcą nauczyć się tego wszystkiego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://redakcjabb.pl/

Można też odwiedzić redakcję wirtualnie - na redakcjaBB.pl i centrum.miasta.pl - lub w siedzibie przy ul. Krasińskiego 5a (niedaleko placu Chrobrego). Rekrutacja trwa do 15 lipca br.

organizator
redakcjaBB
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 698900450


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała