Książki

Znani i lubiani ciągle inspirują - spotkanie z Iloną Łepkowską

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  •  Wstęp: zapisy

Spotkanie z Iloną Łepkowską, scenarzystką i pisarką, autorką scenariuszy do popularnych filmów i seriali, między innymi: Komedii małżeńskiej, Nigdy w życiu!, serii Kogel-mogel, Klan, Na dobre i na złe, M jak miłość.

Ilona Łepkowska jest autorką lub współautorką książek nawiązujących do jej scenariuszy: Nie kłam kochanie, M jak miłość. Początki, Tu jest jakby luksusowo. W 2010 ukazała się jej biografia pt. Ł jak Łepkowska, będąca zapisem rozmów Andrzeja Opaly z Łepkowską. Napisała powieści Pani mnie z kimś pomyliła oraz Idealna rodzina.

Spotkanie zorganizowane w ramach programu Gotowi by zwyciężać. Biblioteka Seniorom dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury

Obowiązują zapisy pod nr tel. 33 82 282 21 wew. 223

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała