Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości Na zdjęciu plakat imprezy
Rozmaitości

Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości

 •  Dom Kultury w Hałcnowie
  ul. s. M. Szewczyk 1
 • Wstęp wolny

Cykl 8 comiesięcznych warsztatów dedykowany jest kobietom, mieszkankom Bielska-Białej i okolic, niezależnie od wieku. Jego celem jest edukacja i wsparcie Kobiet w zakresie budowania zdrowego poczucia własnej wartości. Nasze obserwacje, doświadczenie zawodowe i informacje płynące wprost od samych zainteresowanych wyraźnie pokazują, że ten aspekt ich życia wymaga zaopiekowania i wsparcia.

Nam, Kobietom, ten temat jest szczególnie bliski.

Wiemy, że gotowość do odkrywania i świadomego budowania swojej własnej wartości to początek drogi zmian w życiu. Chcemy podzielić się z Kobietami naszą wiedzą i umiejętnościami, by wspierać je na drodze wewnętrznej przemiany. Bo gdy Kobieta ma wiedzę, jak może to (z)robić, efekt końcowy jest już tylko jej wyborem.

Dlaczego niektórzy osiągają sukces w życiu osobistym i zawodowym, a inni tylko o tym marzą?

Na warsztatach uczestniczki poznają sprawdzone strategie i techniki wzmacniania poczucia własnej wartości, które jest kluczem do spełnionego życia.

Celem warsztatów jest poznanie i zrozumienie 7 aspektów mentalnych niezbędnych do zbudowania trwałego poczucia własnej wartości, dzięki którym Kobiety będą mogły rozwinąć i umocnić swoją pewność siebie, poprawić samoocenę, co w efekcie da im więcej szczęścia, radości i spełnienia w życiu oraz w relacjach z innymi.

W trakcie warsztatów uczestniczki dostaną zestaw sprawdzonych i skutecznych technik pracy mentalnej, dzięki którym natychmiast będą mogły zacząć budować stabilne i zdrowe poczucie własnej wartości.

Jeżeli zdecydują się wdrożyć do swojego codziennego życia całą zdobytą na warsztacie wiedzę i umiejętności, szybko zauważą pozytywną zmianę w postrzeganiu samej siebie, dzięki czemu będą mogły doświadczyć większego spokoju, radości i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.

Ten warsztat jest dla Kkbiet, które:

 • uważają, że nie są wystarczająco dobre i wartościowe, by cieszyć się spełnionym życiem,
 • żyją w dominującym poczuciu niezasługiwania na wszystko co dla nich najlepsze, a tym samym odbierają sobie prawo do szczęścia i sukcesu,
 • nieustannie czują, że dobre rzeczy w życiu stale je omijają,
 • boją się być prawdziwą sobą, by nie urazić innych,
 • są stale niezadowolone z siebie i swoich osiągnięć,
 • zbyt często odwlekają ważne dla siebie działania lub rezygnują z łapania życiowych okazji, bo brakuje im motywacji lub odwagi, by po nie sięgać,
 • nieustannie czują się gorsze porównując się do innych,
 • sabotują swój sukces z obawy o ocenę lub reakcję otoczenia,
 • zbyt często ulegają presji innych osób lub rezygnują ze swoich potrzeb dla innych,
 • przez swój wstyd rezygnują z nawiązywania znajomości z interesującymi osobami,
 • nieustannie się atakują i krytykują za popełnione błędy, nawet te z dawnej przeszłości,
 • mają problem z asertywnością, nie potrafią stawiać granic,
 • bezpowrotnie straciły zaufanie do siebie i wiarę we własne możliwości.

Wartość każdego człowieka określona jest przez niego samego - Wredni Ludzie, Jay Carter

Krótka informacja o prowadzących warsztaty:

Nazywamy się Magdalena Drapich i Agata Rosowska. Nasza współpraca narodziła się z czystej Pasji do Lepszego Życia. Jesteśmy certyfikowanymi Praktykami Neurolingwistycznego Programowania przez samego twórcę metody Johna Grindera, coachami, pedagogami i nauczycielkami z wieloletnim doświadczeniem, studentkami psychologii oraz pasjonatkami tajemnic ludzkiego umysłu i ciała.  Pracujemy z umysłem świadomym oraz podświadomym uwalniając niewspierające programy, ograniczenia i blokady obciążające ciało i umysł.
Towarzyszymy Kobietom w procesie zmiany i rozwoju w najpiękniejszej podróży do Wnętrza Siebie, aby każda mogła świadomie kreować swoje życie, a tym samym doświadczać więcej szczęścia, miłości i spełnienia.

organizator
Dom Kultury w Hałcnowie
ul. s. M. Szewczyk 1, Bielsko-Biała
tel. 338162328 strona internetowa: https://www.facebook.com/pg/DomKulturyHalcnow/posts/


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała