Zakopiańscy dżentelmeni - casting dla statystów Na zdjęciu plakat zapowiadający film
Film

Zakopiańscy dżentelmeni - casting dla statystów

  •  MKM Studio
  •  Wstęp: casting

Trwają zdjęcia do czarnej komedii Zakopiańscy dżentelmeni. Ekipa filmowa po zdjęciach na Podhalu przebywa w Bielsku-Białej od 6 do 18 czerwca, kręcąc duże sceny. Kto chce znaleźć się na jednym planie filmowym z Andrzejem Sewerynem, Tomaszem Kotem i Wojciechem Mecwaldowskim, powinien zgłosić się na casting. Do scen kręconych 12 i 13 czerwca w Teatrze Polskim filmowcy szukają jeszcze statystów - mężczyzn. 7 i 8 czerwca w godz.10.00-18.00 odbędzie się casting przy teatrze.

W związku ze scenami kręconymi w Bielsku-Białej filmowcy będą poszukiwać statystów, którzy będą wcielać się w postaci przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów i żołnierzy. Reżyserem filmu jest Maciej Kawalski. Jak udało się nam dowiedzieć, akcja filmu zaczyna się w Zakopanym w 1914 r. Czterej panowie budzą się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie.

W awanturniczej, czarnej komedii, z tarapatów próbują się wykaraskać - Joseph Conrad, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski.

- Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-70 lat, które mają ochotę jako statyści wcielić się w postacie przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów oraz żołnierzy i przeżyć z nami niesamowitą przygodę, przenosząc się do roku 1914. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcia (twarz, sylwetka, profil) numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania - prosimy przesyłać na maila mkmstudio@mkmstudiofilm.pl. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie - informują producenci filmu z MKM Studio.

organizator
MKM Studio
,
mail: mkmstudio@mkmstudiofilm.pl  


Spektakle    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała