Zajęcia językowe - spotkanie odwołane Na zdjęciu Książnica Beskidzka
Książki

Zajęcia językowe - spotkanie odwołane

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Promocja książki.

Książka to pamiętnik z mojego życia, który zawiera m.in. wątki z historii Polski, mojej pracy poselskiej w VI i VII kadencji Sejmu PRL w latach 1976-1985, a zarazem jest moim przesłaniem dla młodych. Jest również podróżą w przestrzeni społecznej, obywatelskiej, nieraz politycznej, podróżą po świecie w sensie geograficznym, mówi o miłości i dramatach.

Mieczysław Tarnawa urodził się w Bielsku-Białej w rodzinie rzemieślniczej. Ukończył studia na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uzyskując w 1973 r. tytuł inżyniera-mechanika. Prowadził zakład rzemieślniczy w Wilkowicach produkując wyroby artystyczne i pamiątki z drewna, które były prezentowane na licznych wystawach krajowych i zagranicznych. Za swoją działalność został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, srebrnym Krzyżem Zasług, a także odznaką Zasłużony Działacz Kultury.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała