Zabawki ratują zwierzaki Na zdjęciu zabawki
Rozmaitości

Zabawki ratują zwierzaki

  •  Sfera
    ul. Mostowa 5,
  • Wstęp wolny

Arka zachęca, żeby do Punktu Informacyjnego Galerii Sfera przynosić niepotrzebne zabawki, gry, puzzle, klocki, książki dla dzieci i pomóc w ratowaniu prawdziwych, potrzebujących zwierząt.

Zabawki ratują zwierzaki

Jak z niepotrzebnych rzeczy zrobić działanie, z którego wszyscy będą zadowoleni? Odpowiedzią jest akcja Zabawki ratują zwierzaki organizowana przez Fundację Ekologiczną Arka, która we wrześniu będzie mieć swój kolejny finał w Galerii Sfera. Arka i Sfera zachęcają, aby już dziś przynieść niepotrzebne zabawki do Punktu Informacyjnego Sfery, a następnie pojawić się na kiermaszu, który pomaga zwierzętom z pobliskich schronisk.

Nasza planeta potrzebuje troski, dlatego tak ważne jest dawanie przedmiotom drugiego życia. To właśnie jedna z idei świadomego radzenia sobie z niepotrzebnymi rzeczami. Korzystają na niej wszyscy: osoby, które pozbywają się zabawek, dzieci, które je otrzymają mają frajdę z nowej zabawki, oraz zwierzaki, które otrzymują niezwykle potrzebą pomoc, dzięki zebranym środkom finansowym.

18 września br. po raz kolejny odbędzie się finał akcji Zabawki ratują zwierzaki. Mechanizm akcji jest niezwykle prosty: niepotrzebne zabawki - gry planszowe, puzzle, klocki, lalki - należy przynieść do Punktu Informacyjnego Galerii Sfera w godz. 11.00-19.00, trafią one w atrakcyjnych cenach na kiermasz, który odbędzie się 18 września w Foyer Galerii II. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie organizacji pomagającym zwierzętom z Bielska-Białej i okolic.

- Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być partnerem akcji Zwierzaki ratują zwierzaki. Jej idea jest tożsama z zasadami, którymi chcemy kierować się na co dzień w działalności Galerii Sfera. Chcemy dbać o naszą planetę poprzez ład środowiskowy oraz społeczny. Zapraszamy wszystkich 18 września, by po raz kolejny zrobić coś dobrego dla siebie i zwierzaków – mówi marketing manager Galerii Sfera Dagmara Gąsiorek.

organizator
Arka Fundacja Ekologiczna
ul. Kosmiczna 15 b, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338194653, 609333504
mail: fundacjaarka@fundacjaarka.pl   strona internetowa: fundacjaarka.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała