You're Not Alone - Core Festival vol. 3 Na zdjęciu plakat imprezy
Muzyka

You're Not Alone - Core Festival vol. 3

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 60, 50 zł

Czeski zespół Skywalker to europejska czołówka modern rock'a, która dzieliła scenę z takimi gwiazdami, jak Limp Bizkit, The Offspring, Crystal Lake, Counterparts czy Beartooth. Ponad milion wyświetleń na ich kanale Youtube nie pozostawia wiele do dyskusji - tego koncertu nie możesz przegapić!
www.facebook.com/skywalkerband1

I Was Born Twice, czyli gospodarze z BB zaprezentują dokładnie to czego od nich oczekujecie - alternatywny deathcore z elementami hardbass i discopolo a wszystko w panierce z neonowego show. Tu nie ma co opowiadać - jeśli do tej pory nie widzieliście najbardziej kontrowersyjnego zespołu core w Polsce, to wszelkie odpowiedzi znajdziecie w ostatnim teledysku grupy - kochaj bądź nienawidź.
www.facebook.com/iwasborntwice

Heresy Denied - ktokolwiek interesuje się progresywnym deathcorem w Polsce, nie przejdzie obojętnie obok poznaniaków. Blasty, breakdowny, djenty w akompaniamencie potężnych wokali, szlifowane na polskiej scenie od 2011 roku. Pełen techniczny profesjonalizm.
www.facebook.com/HeresyDenied

Soul Blast to mieszanka groove i core prosto z Katowic. Istnieją od 2017 roku, mieszają style i gatunki mocnego grania doskonale się przy tym bawiąc. Stawiają na mocne, ociekające groovem riffy i skandowano-rapowane wokale.
www.facebook.com/soulblastPL

No Man's Slave - krakowskie trio grające najszlachetniejsze połączenie muzyki metalowej w Polsce czyli death / thrash metal. Zespół choć niedawno wydał swoją pierwszą płytę, ma dość determinacji i chęci pokazania się przed szerszą publicznością a to sprawia, że będą mile widziani otwierając tą edycję festiwalu.
www.facebook.com/nomansslave/

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała