Wspólnie zaprojektujmy ul. 11 Listopada Na zdjęciu logo projektu
Rozmaitości

Wspólnie zaprojektujmy ul. 11 Listopada

  •  plac Wolności
  • Wstęp wolny

Fundacja Ludzie-Innowacje-Design zaprasza na spotkanie dotyczące ożywienia ulicy 11 Listopada w ramach projektu 11.11, który jest częścią projektu Arting — dotychczas tylko konkursu wzornictwa przemysłowego, ale od tego roku o formule rozszerzonej o działania społeczne. Wspólnie z mieszkańcami i przedsiębiorcami z 11 Listopada, a także innymi zainteresowanymi bielszczanami fundacja chce znaleźć odpowiedzi na problemy dotykające deptak i pobudzić do działania.
Spotkanie rozpocznie się od spaceru z przewodnikiem przez ulicę 11 Listopada, który przybliży historię ulicy. Następnie jego uczestnicy udadzą się do kawiarni Flat white cafè przy Barlickiego 2a, która specjalnie tego dnia zostanie dłużej otwarta. Dla uczestników spotkania zaoferuje też napoje w cenie 8 złotych, a dla tych, którzy opiszą swój zdefiniowany problem i oryginalne rozwiązanie na żółtym formularzu organizatorzy zapewniają jedną filiżankę dowolnej kawy gratis. Formularze będą dostępne na początku spaceru, liczba formularzy i kaw jest ograniczona, więc fundacja zachęca do przychodzenia chwilę przed rozpoczęciem.

- Będziemy rozmawiać przy kawie o problemach dotykających ulicę 11 Listopada i ludzi z nim związanych, a także podyskutujemy nad propozycjami rozwiązań, ciekawych działań i miejsc. Serdecznie zapraszamy do wspólnego projektowania naszej przestrzeni! – mówią organizatorzy.

organizator
Fundacja Ludzie Innowacje Design
ul. Gazownicza 9, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338124386
mail: biuro@flid.pl   strona internetowa: www.flid.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała