Willa Sixta w Twoim obiektywie Na zdjęciu willa sixta
Galerie

Willa Sixta w Twoim obiektywie

  •  Galeria Bielska BWA - Willa Sixta
    ul. Adama Mickiewicza 24,
  • Wstęp wolny

Kwiaty, architektura, portret, abstrakcja... Nieważne, jaką dziedzinę fotografii uprawiasz. Jeśli tylko lubisz robić zdjęcia, koniecznie spróbuj swoich sił w konkursie fotograficznym Willa Sixta w Twoim obiektywie.

Dozwolone są wszystkie techniki, łącznie z fotomontażem. Warunkiem jest to, by zdjęcia były wykonane w willi Sixta przy ul. Adama Mickiewicza 24 lub w ogrodzie dookoła budynku. Na zwiedzających czekają tutaj m.in. piękne róże, wiekowe drzewa, płynąca woda oraz zabytkowy budynek zaprojektowany przez Karola Korna, w którym możemy zwiedzać i fotografować odrestaurowane wnętrza oraz wystawy sztuki współczesnej.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Za miejsca na podium to karty podarunkowe Galerii Sfera od 100 do 300 złotych. Dodatkowo wyłonione zostaną trzy wyróżnienia w postaci voucherów na kawę i deser.

Nagrodą dla autorów najciekawszych zdjęć będzie także udział w wystawie pokonkursowej, złożonej z nagrodzonych i wyróżnionych prac. Otwarcie wystawy planowane jest na 30 września br., wtedy też Galeria Bielska BWA oficjalnie przedstawi zwycięzców konkursu.

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Nie trzeba posiadać specjalnego sprzętu – wystarczy telefon. W konkursie może wziąć udział każdy w wieku od 14 lat, bez żadnych opłat.

Do konkursu można nadesłać maksymalnie trzy zdjęcia w formacie jpg, w rozdzielczości co najmniej 2.000 pikseli (krótszy bok). Zdjęcia wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, podpisaną klauzulą RODO oraz – w przypadku osoby niepełnoletniej – zgodą na jej udział należy wysłać na adres mailowy: konkursy@galeriabielska.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń to 9 września br.

Pełny regulamin i obowiązkowe zgody oraz karta zgłoszeniowa znajdują się pod adresem https://galeriabielska.pl/wydarzenie/willa-sixta-w-twoim-obiektywie.

W razie wątpliwości, odpowiedzi udziela koordynator konkursu Michał Gąsior pod adresem m.gasior@galeriabielska.pl.

zgłoszenia do 30 września

otwarcie wystawy pokonkursowej: 30 września o godz. 18.00. Wydruki zdjęć będą prezentowane w zabytkowych wnętrzach Willi Sixta.

organizator
Galeria Bielska BWA
ul. 3 Maja 11, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338125861, 338124119
mail: info@galeriabielska.pl   strona internetowa: www.galeriabielska.pl

galeria czynna od wtorku do niedzieli w godz. od 10.00 do 18.00,
bilet wstępu normalny 8 zł, ulgowy 4 zł, grupowy 2 zł (min. 10 osób), w niedziele i święta wstęp za złotówkę, w środy wstęp bezpłatny

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała