fot. Paweł Sowa Na zdjęciu piknik lotniczy
Rozmaitości

Warsztaty lotnicze

 •  Aeroklub Bielsko-Bialski
  ul. Cieszyńska 321
 •  Wstęp: zapisy

Bardzo ciekawą propozycję dla dzieci i młodzieży we współpracy z miastem Bielsko-Biała przygotował Aeroklub Bielsko-Bialski. Od 9 sierpnia do 30 września na terenie lotniska w Aleksandrowicach odbędą się warsztaty lotnicze.

Uczestnicy warsztatów w ciągu półtorej godziny zwiedzą modelarnię lotniczą na terenie Aeroklubu, gdzie zobaczą modele swobodnie latające i zdalnie sterowane. Kolejnym etapem będzie wizyta w hangarze szybowcowym i samolotowym oraz możliwość wejścia do kabiny szybowca i samolotu. W tym czasie instruktorzy opowiedzą najmłodszym o historii produkcji szybowców w Bielsku-Białej i o wybitnych sportowcach lotniczych Aeroklubu Bielsko-Bialskiego.

Warsztaty będą odbywały się od 9 sierpnia do 30 września w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 9.00 do 10.30 oraz od 11.00 do 12.30.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc w każdej sesji jest ograniczona. Aby zgłosić dziecko do udziału w nich, należy wypełnić formularz wg wzoru poniżej i przesłać go na adres e-mailowy warsztatyabb@epba.pl. Potwierdzenie możliwości uczestnictwa w wybranym terminie zostanie zwrotnie wysłane drogą e-mailową. Oryginał zgłoszenia oraz potwierdzenie terminu przez organizatora upoważnia do uczestnictwa w warsztatach wraz z rodzicem/opiekunem w wybranym terminie. Uczestnicy warsztatów mają obowiązek przestrzegać wytycznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej aktualnie obowiązujących w danym terminie.

Warsztaty odbędą się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski i promocji bielsko-bialskich tradycji lotniczych.

ZGŁOSZENIE DZIECKA NA WARSZTATY

Zgłaszam udział dziecka w warsztatach organizowanych przez Aeroklub Bielsko-Bialski oraz Urząd Miasta i Gminy Bielsko-Biała w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski.

Imię i nazwisko uczestnika

 

Imię i nazwisko rodzica/opiekuna

 

Telefon kontaktowy

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W WARSZTATACH

 1. Warsztaty są bezpłatne.
 2. Liczba miejsc w każdej sesji warsztatów jest ograniczona.
 3. Prawidłowo wypełniony formularz zgłoszenia dziecka na warsztaty należy wysłać w formie e-mailowej na adres: warsztatyabb@epba.pl
 4. Potwierdzenie możliwości uczestnictwa w wybranym terminie zostanie zwrotnie wysłane drogą e-mailową.
 5. Oryginał zgłoszenia oraz potwierdzenie terminu przez organizatora upoważnia do uczestnictwa w warsztatach wraz z rodzicem/opiekunem w wybranym terminie.
 6.  Uczestnicy warsztatów mają obowiązek przestrzegać wytycznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej aktualnie obowiązujących w danym terminie.

  Data i podpis (imię i nazwisko) opiekuna

OŚWIADCZENIE

 Wyrażam zgodę na umieszczenie zdjęć i nagrań z udziałem mojego dziecka na stronie internetowej organizatora  jako prezentację przebiegu warsztatów.

                                                                                                                       Data i podpis (imię i nazwisko) opiekuna

organizator
Aeroklub Bielsko-Bialski
ul. Cieszyńska 321, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338151870 strona internetowa: www.pikniklotniczy.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała