Od 11 marca 2020 do odwołania w Bielsku-Białej nie będą się odbywały zapowiedziane imprezy kulturalne -> [koronawirus.html]
 Gospel w Olszówce
Muzyka

Warsztaty Gospel w Olszówce - w drugiej połowie roku

  •  Dom Kultury w Olszówce
    ul. Olszówka 20
  •  Wstęp: on-line

- Wiosna, to już tradycyjny okres, w którym organizujemy dla was Wiosenne Warsztaty Gospel w Olszówce. Poprzednie edycje odbyły się pod kierownictwem wybitnych instruktorów: Zuzanny Pradeli (2013), Lei Kjeldsen (2014), Sylwii Buchalskiej (2015), Rhondy Adams (2016), Eli Ekiert (2017), Łukasza Kubicy (2018) oraz Gabrieli Gąsior (2019). W bieżącym roku zaplanowaliśmy kolejne już warsztaty, na które zaproszenie przyjął Daniel Cebula-Orynowicza wyjątkową indywidualność. Niestety ze względu na istniejącą sytuację epidemiologiczną musimy je przełożyć na drugą połowę roku - informuje Dom Kultury w Olszówce.

18 listopada 2017 r. odbyły się wyjątkowe 6. Warsztaty Gospel w Olszówce. Dlaczego wyjątkowe, ponieważ towarzyszył im równocześnie nabór do Bielskiego Chóru Gospel. Przez siedem godzin zajęć wypełnionych muzyką, około 45 uczestników uczyło się śpiewać utwory gospel. I tak kolejno były to: You Are God Alone, Jesus is the Light, W Chrystusie Mym, I feel your spirit, Worship. Dokonał tego prowadzący Michał Czulak przy wsparciu sekcji muzycznej: Jacek Obstarczyk (pianino), Patryk Gajda (perkusja), Klaudia Wachtarczyk (bass), Albert Kokoszewski (gitara elektryczna). Prowadzący warsztaty "zaraził" wszystkich uczestników niesamowitą dobrą energią, a jego żywiołowy temperament udzielił się nawet widzom.

DK zaprasza do posłuchania Koncertu Finałowego.

- Kolejne warsztaty zaplanowaliśmy na drugą połowę roku, jak tylko czas będzie sprzyjający to na pewno się spotkamy i zaśpiewamy razem w rytmach gospel - zapowiada DK. - A teraz #zostanwdomu z MDK i bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

https://www.youtube.com/watch?v=hF3Y18AenFY

https://www.youtube.com/watch?v=QMZmrW1KgYg

organizator
Dom Kultury w Olszówce
ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338292584
mail: olszowka@mdk.bielsko.pl   strona internetowa: https://www.facebook.com/DomKulturyWOlszowce


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała