Walentynkowa akcja charytatywna
Rozmaitości

Walentynkowa akcja charytatywna

  •  Sfera
    ul. Mostowa 5
  • Wstęp wolny

Charytatywne Walentynki w Galerii Sfera: kupując Kartę Podarunkową w dniach 8-14 lutego,  można ucieszyć obdarowywanego i wesprzeć potrzebujących. Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na badania diagnostyczne. Te bowiem odgrywają niezwykle ważną rolę w walce o zdrowie podopiecznych Fundacji Serca dla Maluszka.

Dzień, w którym otacza nas miłość, jest idealnym momentem na to, aby nie tylko sprawić prezent ukochanej osobie, ale również pomóc najbardziej potrzebującym. Właśnie dlatego za każdą kupioną Kartę Podarunkową Galeria SFERA zasili konto Fundacji Serca dla Maluszka kwotą równą połowie wartości zakupionej karty – zachęca Galeria Sfera.

– Przy każdej z dwóch dotychczasowych odsłon charytatywnej akcji walentynkowej nasi klienci udowodnili, że mają wielkie serca. Cieszy nas to zaangażowanie i dlatego po raz kolejny chcemy wesprzeć tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Mamy nadzieję, że tegoroczne Święto Zakochanych sprawi, że uśmiech pojawi się na twarzach zarówno osób obdarowanych naszą Kartą Podarunkową, jak i podopiecznych Fundacji Serca dla Maluszka – mówi dyrektor Galerii SFERA Monika Magner.

W zeszłym roku, dzięki zaangażowaniu Galerii Sfera i jej klientów, na konto fundacji wpłynęło ponad 10 tys. złotych. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na wyposażenie gabinetów w powstającym w Bielsku-Białej centrum rehabilitacyjnym, z którego mogą korzystać osoby z niepełnosprawnością, starsze oraz wymagające szczególnej opieki.

Pieniądze z tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną na badania diagnostyczne. Te bowiem odgrywają niezwykle ważną rolę w walce o zdrowie podopiecznych Fundacji Serca dla Maluszka. Obecnie jest to już prawie tysiąc dzieci. Wiele z nich choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). W przypadku tej choroby o zdrowiu, a nawet życiu, decyduje podanie leku w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Im szybsza diagnoza, tym większa szansa na ratunek. Fundacja chciałaby umożliwić rodzicom bezpłatne korzystanie z kosztownych badań genetycznych.

organizator
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035 strona internetowa: www.sfera.com.pl


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała