Wakacje w bibliotece: Znajdź swoją pasję
Książki

Wakacje w bibliotece: Znajdź swoją pasję

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Wakacje w bibliotece są organizowane rokrocznie przez Książnicę Beskidzką. Program promuje literaturę dziecięcą, uczy kreatywnego myślenia oraz wskazuje jak interesująco i miło można spędzić czas wolny. Niektórym dzieciom uświadamia, że biblioteka to miejsce, gdzie nie tylko można wypożyczać książki, ale również spotkać kolegów, koleżanki i interesująco spędzić czas wolny, rodzicom natomiast daje poczucie pewności, że ich dzieci znajdują się w bezpiecznym miejscu i pod właściwą opieką. Dla uczestników przygotowane są zajęcia plastyczne, zajęcia zabawowo-rozrywkowe i kształcące. Ogłoszony jest również konkurs plastyczny dostępnych w placówkach.

Szczegółowy program dostępny na plakatach i stronie internetowej. Udział w akcji Lato możliwy jest tylko po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Mediateka - ul. Juliusza Słowackiego 17 a, zajęcia we wtorki o godz. 10.00.

Baw się z nami robotami - czyli programowanie z klockami Lego WeDo 2.0 – warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat w środy o godz. 10.00.

Robotyka praktyczna - czyli nauka programowania z Lego Mindstorms EV3, warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku 11-15 lat.

Zajęcia są prowadzone indywidualnie. W przypadku rodzeństwa, dzieci mogą razem uczestniczyć w zajęciach. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji pod numerem telefonu: 33 822 82 21 do 24 lub adresem mailowym: zs@ksiaznica-beskidzka.finn.pl

Filia Osiedle Grunwaldzkie, ul. Tadeusza Rychlińskiego 20
Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek w godz. 10.00-12.00. W planie zajęcia plastyczne, rękodzielnicze oraz gry planszowe. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod nr : 33 816 29 05

Zakończenie Wakacji w bibliotece – odbędzie się 26 sierpnia o godz. 11.00 w  gmachu Książnicy Beskidzkiej przy ul. Juliusza Słowackiego 17a. W programie, m.in. wręczenie nagród w konkursie Znajdź swoją pasję. Ze względu na ograniczenia podyktowane epidemią KB prosi o potwierdzenie obecności pod nr tel.: 33 822 82 21 wew. 246. Liczba miejsc ograniczona.

Letnie godziny otwarcia: http://ksiaznica.bielsko.pl/dla-czytelnika/wiadomosci/12-strona/430-godziny-otwarcia-lato-2020

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała