Świąteczne kody Legimi Na zdjęciu plakat akcji Świąteczne kody Legimi
Książki

Świąteczne kody Legimi

  •  Książnica Beskidzka
    ul. Słowackiego 17a
  • Wstęp wolny

Miłośnicy dobrej literatury mogą otrzymać roczne kody na czytanie książek elektronicznych. Książnica Beskidzka rozpoczęła akcję Świąteczne kody Legimi. Rozdano już 220 nowych kodów.

To, co wyróżnia rozdawane teraz kody z dotychczasowej oferty, to aż roczna (!) ważność konta, uprawniająca do skorzystania z obecnie największej bazy e-book w Polsce. 
- Jest to odpowiedź na duże zainteresowanie czytelników miesięcznymi kodami Legimi, które biblioteka udostępnia już od 1 lutego 2019 r. Inicjatywa została zrealizowana dzięki środkom ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - informuje dyrektor Książnicy Beskidzkiej Bogdan Kocurek.

E-booki to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy z powodu sytuacji epidemicznej w kraju nie mogą skorzystać z usług biblioteki i wypożyczać książek w formie tradycyjnej. Dzięki udostępnianym kodom książki można czytać nie tylko na czytnikach e-booków, ale także na tabletach, komputerach oraz smartfonach.

organizator
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a, Bielsko-Biała
tel. 338228221
mail: biblioteka@mail.um.bielsko.pl   strona internetowa: ksiaznica.bielsko.pl

KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała