Dworzec w Bielsku, fot. archiwum Stowarzyszenia Olszówka Na zdjęciu archiwalnym widok dworca w Bielsku
Rozmaitości

Kolej na kolej

  •  Stowarzyszenie Olszówka
    al. Armii Krajowej 141/55
  •  Wstęp: konieczne zapisy

Stowarzyszenie Olszówka zaprasza na wycieczki w ramach projektu Historyczne szlaki Bielska-Białej.

W najbliższą niedzielę, 18 października odbędzie się następna wycieczka Stowarzyszenia Olszówka w ramach projektu Historyczne szlaki Bielska-Białej dofinansowanego przez miasto Bielsko-Biała.

- Podczas oprowadzania będziemy chcieli przybliżyć temat szlaków kolejowych i ich roli dla rozwoju Bielska-Białej. Miejscem zbiórki będzie dworzec kolejowy Bielsko-Biała Główna (tylko dla osób zgłoszonych). Prowadzącym będzie historyk Jakub Krajewski. Następne terminy będą sukcesywnie podawane – informuje Stowarzyszenie Olszówka.

Prawo do uczestnictwa w wycieczkach mają osoby, które dostaną potwierdzenie po uprzednim zarejestrowaniu oraz wypełnieniu formularza. Chętnych do udziału w oprowadzaniu Stowarzyszenia Olszówka prosi o kontakt mailowy stowarzyszenieolszowka@gmail.com i telefoniczny 693 315 998

Udział w wycieczce jest bezpłatny.

Projekt Historyczne szlaki Bielska-Białej dofinansowany jest z funduszy miasta Bielsko-Biała oraz ze środków pochodzących z 1% odpisu z podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego - Stowarzyszenie Olszówka. Cyklowi patronuje Bielsko-Bialskie Towarzystwo Historyczne.

organizator
Stowarzyszenie Olszówka
al. Armii Krajowej 141/55, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338161196
mail: olszowka@free.ngo.pl  


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała