U sąsiadów: Sen letniej nocy
Muzyka

U sąsiadów: Sen letniej nocy

  •  Villa Rubinstein
    al. Ks. Bursche 46, Wisła
  •  Wstęp: wg cennika

Teatr Vis A Vis w Villi Rubinstein w Wiśle.

11 lipca o godz. 19.00 zainaugurowany zostanie tegoroczny cykl  występów krakowskiego teatru Vis A Vis, czyli Lato teatralne w Villi Rubinstein.

Sen letniej nocy - rozśpiewane i roztańczone, kameralne widowisko muzyczne, złożone z największych szlagierów wokalnych oraz energetycznych układów tanecznych. To muzyczna, wokalna i taneczna podróż na największe sceny rewiowe Berlina, Paryża, Nowego Jorku i Rio De Janeiro, a także do kuszącego i uwodzącego świata tajemniczego Orientu…Rozśpiewane i roztańczone, kameralne widowisko muzyczne, złożone z największych szlagierów wokalnych oraz energetycznych układów tanecznych. To muzyczna, wokalna i taneczna podróż na największe sceny rewiowe Berlina, Paryża, Nowego Jorku i Rio De Janeiro, a także do kuszącego i uwodzącego świata tajemniczego Orientu…

Magdalena Różowicz - śpiew
Agnieszka Libera - taniec rewiowy
Oliwia Rolnicka - taniec orientalny
Bartłomiej Piotrowski - inscenizacja

Teatr Vis A Vis to klasyczny café-theatre w stylu retro nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach 30. XX wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej. Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.

informacje & rezerwacje: 601 773 333

organizator
Villa Rubinstein
al. Ks. Bursche 46, Wisła


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała