Siena Cafe, fot. ze strony https://www.facebook.com/cafesienakorbielow Na zdjęciu szyld Siena Cafe
Rozmaitości

U sąsiadów: Cafe Siena

  •  Cafe Siena
    ul. Dominikańska 1, Korbielów
  • Wstęp wolny

Po wielu przygotowaniach, remontach, dekoracjach i sprzątaniu kawiarnia społeczna Cafe Siena w Korbielowie 4 października otworzyła swoje drzwi dla wszystkich spragnionych aromatycznej kawy, pysznego ciasta i świetnego towarzystwa - informują jej organizatorzy, czyli Dominikanie z Korbielowa oraz Fundacja Dobry Widok. Kawiarnia ma być przede wszystkim miejscem spotkań dla mieszkańców i wszystkich osób przyjezdnych. To właśnie tutaj będą organizowane różne wydarzenia o tematyce kulturalnej, społecznej i edukacyjnej. Miejsce będzie niekomercyjne i każdego dnia wolontariusze będą przygotowywać dla wszystkich gości darmową kawę!

Do Cafe Siena można zawitać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-21.00, w soboty w godz. 16.00-22.00, a w niedziele w godz. 9.00-21.00.

Jednak kawiarnia to jeszcze nie wszystko, zgodnie z zapowiedziami sprzed pół roku powstaje także siłownia, która będzie darmowa i otwarta przez siedem dni w tygodniu, czyli również w weekendy. Prace nad tym przedsięwzięciem trwają od kilku miesięcy, a to wyjątkowe i unikatowe dzieło w dalszym ciągu można wesprzeć, finansowo lub rzeczowo.

Więcej informacji o prowadzonych pracach i planowanych wydarzeniach można śledzić na profilu Cafe Siena na Facebook-u: www.facebook.com/cafesienakorbielow

organizator
Cafe Siena
ul. Dominikańska 1, Korbielów


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała