Willa Sixta Tworzymy opowieść o mieście
Galerie

Tworzymy opowieść o mieście

  •  Galeria Bielska BWA - Willa Sixta
    ulica Adama Mickiewicza 24
  •  Wstęp: zgłoszenia

warsztaty ze storytellingu, cz. I

A może by tak spędzić jeden z wakacyjnych weekendów na rozwijaniu swojej wyobraźni? Stworzyć 'urban legend' o Bielsku-Białej? Pobawić się lokalnym folklorem?

Fundacja Opowieści z walizki i inicjatywa Anthropos Kultura | Społeczeństwo | Miasto zapraszają mieszkańców Bielska-Białej oraz wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia opowieści. W ramach wydarzenia stworzymy wspólną opowieść o naszym mieście. Efekty naszych prac zaprezentujemy na spotkaniu, na którym wybrzmi nasza baśń przy akompaniamencie muzyki. Planujemy również nagranie audiobooka. Storytellingu będzie uczyć Joanna Sarnecka, antropolożka kultury, doświadczona bajarka, performerka. Inspiracji z przeszłości miasta dostarczy badaczka kultury Joanna Gruszka. 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy na adres mailowy: anthropos.bb@gmail.com lub telefonicznie: 601 15 25 70.

organizator
Galeria Bielska BWA - Willa Sixta
ulica Adama Mickiewicza 24, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: www.galeriabielska.pl

Willa Sixta czynna od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-18.00; w soboty i niedziele w godz. 10.00-18.00, wstęp wolny
Ogród Willi Sixta czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00; w soboty i niedziele w godz. 10.00-18.00, wstęp wolny

Uwaga! W Galerii Bielskiej BWA i Willi Sixta obowiązują zasady i obostrzenia związane z bezpieczeństwem sanitarnym w czerwonej strefie, ogłoszone przez Ministerstwo Zdrowia. Możliwe jest zwiedzania wystaw w małych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczki, dystans, dezynfekcja rąk).

Wydarzenia    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała