Transgresja, Michał Stawiński Oberschlesien Na zdjęciu plakat koncertu
Muzyka

Transgresja, Michał Stawiński Oberschlesien

  •  RudeBoy
    ul. 1 Maja 20
  •  Wstęp: 60, 50, 40 zł

Transgresja wraz z jesienną trasą Rozbudzam nadzieję już października zawita w bielskim RudeBoyu. Publiczność rozgrzeje Michał Stawiński Oberschlesien.

Wizytówką dąbrowskiej Transgresji jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni! W ciągu siedmiu lat działalności zespół aktywnie udzielał się zarówno na scenie, jak i w studiu, zyskując uznanie na przeglądach muzycznych i konsekwentnie poszerzając swoje audytorium dzięki udanym występom na wielu koncertach klubowych i plenerowych. 
https://www.facebook.com/transgresja

Michał Stawiński Oberschlesien to zespół, który reaktywował się w maju 2019 r.. Powrócili muzycy ze starego, dobrego składu tj. Adam Jurczyński, Jacek Krok, Tomasz Jagiełowicz i przede wszystkim charyzmatyczny wokalista Michał Stawiński. Do składu dołączyli: perkusista Jakub Ogrodowicz i basista Krzysztof Sadowski. Formacja ta jest kontynuacją poczynań artystycznych zespołu Oberschlesien sięgających 2008 roku i formacji NeuOberschlesieN, która powstała w 2017 roku po definitywnym zerwaniu współpracy z perkusistą Marcelem R. Autorem wszystkich tekstów znajdujących się na albumach studyjnych Oberschlesien I i Oberschlesien II oraz singlach, jak też NeuOberschlesieN N.OS III jest Michał Stawiński.
https://www.facebook.com/MichalStawinskiOberschlesien

https://www.facebook.com/events/199085473161274

organizator
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 602177255
mail: kontakt@rudeboyclub.pl   strona internetowa: www.rudeboyclub.pl


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała