Tony dobroci Na zdjęciu plakat imprezy
Muzyka

Tony dobroci

  •  Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej
    ul. Słowackiego 27,
  •  Wstęp: 20 zł

Tony dobroci zapraszają na koncert charytatywny. Podczas koncertu usłyszymy jazzowe aranżacje kolęd i pastorałek w wykonaniu muzyków z Bielska-Białej i całej Polski. W czasie przerwy będzie można wesprzeć cel koncertu. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na protezę nogi oraz rehabilitację Jacka Jakubowskiego - strażaka, który w wyniku ciężkiej choroby stracił nogę.
Tony dobroci to projekt charytatywny organizowany pod skrzydłami Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Celem projektu jest organizacja koncertów na rzecz potrzebujących, angażując w nie młodych, uzdolnionych artystów, a także szerzenie radości, wynikającej z bezinteresownej pomocy i poświęcenia czasu dla drugiego człowieka. Organizowane przez projekt koncerty są objęte honorowym patronatem Prezydenta miasta Bielska-Białej. Na przestrzeni lat w projekcie wzięło udział ponad 70 zawodowych i kształcących się muzyków.
Działalnością dobroczynną zajmują się od 4 lat i mają zamiar poszerzać pole działania i rozwijać się artystycznie dla słuchaczy. W ramach projektu zajmują się również realizowaniem nagrań kolęd i pastorałek w aranżacjach uzdolnionych młodych kompozytorów i aranżerów. Dotychczas udało się zrealizować 9 nagrań i 3 koncerty. W tym roku pracowali nad kolejną realizacją utworów autorstwa Miłosza Cabana, Pawła Kruczka i Krystiana Gajdy, które również usłyszymy na koncercie.

organizator
Tony dobroci
, 43-300 Bielsko-Biała strona internetowa: https://www.facebook.com/Tony-dobroci-104206801556847


Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała