Tomasz Żółtko: Klarowanie wina Na zdjęciu okładka płyty
Muzyka

Tomasz Żółtko: Klarowanie wina

  •  Hi-Fi Studio
    ul. Cieszyńska 86
  • Wstęp wolny

Spotkanie autorskie połączone z odsłuchem najnowszej płyty artysty Klarowanie wina na wysokiej klasy sprzęcie audio zaplanowano 4 czerwca o godz. 14.00 w Hi-Fi Studio. Od godz. 10.00 prezentowana będzie muzyka Tomasza Żółtko z całego okresu twórczości oraz teledysk do piosenki Jeszcze spadnie na nas Auschwitz, od 13.00 będzie można porozmawiania z artystą, kupić płytę, otrzymać autograf. Po odsłuchania płyty w całości odbędą się rozmowy o płycie i nie tylko...

Tomasz Żółtko - gdańszczanin z urodzenia, krakowianin z zamieszkania, twórca kojarzony z piosenką autorską. Jest poetą, autorem tekstów, do których komponuje muzykę i osobiście ją prezentuje przy własnym akompaniamencie gitarowym. Ukończył magisterskie studia teologiczne. Jeszcze w latach 90. XX w. zasłynął utworem Kochaj mnie i dotykaj, który stał się przebojem w całym kraju, przynosząc mu ogólnopolską rozpoznawalność.

Klarowanie wina to najnowsza płyta Tomasza Żółtko (już 14. w dorobku artysty) wydana w lutym 2022 roku. Zawiera 10 autorskich piosenek o nazywaniu osób, idei, rzeczy i spraw dla autora najważniejszych.

Hi-Fi Studio to jeden z najstarszych i największych salonów ze sprzętem audio stereo i kina domowego w Polsce. Działa w Bielsku-Białej nieprzerwanie od 31 lat i prowadzony jest przez pasjonatów. Sposób działania można określić sformułowaniem slow shopping – wybierając się na zakupy warto zarezerwować więcej czasu, dzięki czemu klient wychodzi z salonu nie tylko z dobrze dobranym sprzętem do potrzeb, ale z nową wiedzą o brzmieniu czy akustyce pomieszczeń.

organizator
Hi-Fi Studio
ul. Cieszyńska 86, 43-300 Bielsko-Biała


Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 32
I piętro, pokoje 103 i 105
43-300 Bielsko-Biała