Teatr Polski: platforma do prezentacji przedstawień
Teatr

Teatr Polski: platforma do prezentacji przedstawień

  •  Teatr Polski
    ul. 1 Maja 1
  •  Wstęp: on-line

Teatr Polski uruchomił nową platformę do prezentacji swoich przedstawień i treści multimedialnych. Będą to m.in. archiwalne i premierowe spektakle Teatru Polskiego. Na dobry początek 18 maja o godz. 19.00 pokazano premierowo (i bezpłatnie!) Fabrykę sensacji Proszyk i Kachel – w wersji innej od tej scenicznej. Kolejna planowana bezpłatna prezentacja to spektakl Humanka w reżyserii Agaty Puszcz 21 maja o godzinie 19.00.

W serwisie znajdą się również nowe, ciekawe treści udostępniane płatnie. Pierwszą taką propozycją jest internetowa premiera spektaklu pt. W górę! w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Będzie to pierwsza premiera teatralna w sieci! I pierwsza premiera, na której liczba miejsc nie będzie ograniczona liczbą foteli na teatralnej widowni! Czyli spektakl będą mogli obejrzeć wszyscy chętni.

Platforma umieszczona jest pod adresem – https://www.vod.teatr.bielsko.pl/logowanie Rejestracja jest bezpłatna (wymaga jedynie potwierdzenia e-maila). Po zalogowaniu na platformę można zobaczyć listę wydarzeń i spektakli dostępnych online. Ponieważ spektakle (i inne treści) będą emitowane w określonych godzinach w danym dniu, bardzo ważne jest, aby zalogować się na platformę o właściwej porze.

Ale to jeszcze nie wszystko. Teatr Polski planujemy rozwijać swoją platformę o nowe propozycje i nowe funkcjonalności, aby wyjść naprzeciw zainteresowaniom swoich widzów.

TP zaprasza do bezpłatnego zalogowania się na vod.teatr.bielsko.pl

organizator
Teatr Polski
ul. 1 Maja 1, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338293160, 338228453
mail: rezerwacja@teatr.bielsko.pl   strona internetowa: www.teatr.bielsko.pl

bilety dostępne on-line za pośrednictwem strony internetowej teatru
kasa czynna: wtorek-piątek 10.00-14.00 i 15.00-18.00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem, w weekendy i święta na trzy godziny przed każdym spektaklem

Spektakle    

Bielsko-Biała logo
Pełna Kultura
Bielski Magazyn Aktualności

pl. Ratuszowy 6, pok. 232, 233
43-300 Bielsko-Biała